Профагітаційна робота інституту фізичної культури і здоров`я

29 – 31 січня 2021 року в Дрогобицькій ДЮСШ імені Івана Боберського відбувався Чемпіонат Львівщини з плавання.

На турнірі було розіграно 16 комплектів медалей серед 120 спортсменів. За нагороди змагалися 11 команд. Чемпіонів області визначили серед юніорів, молоді та дорослих. Кожен учасник міг випробувати свої сили щонайбільше у трьох номерах програми.

На змаганнях завідувач кафедри спортивних дисциплін і туризму доцент Галина Кондрацька зустрілася з тренерами та спортсменами й провела профагітаційну роботу. Учасники чемпіонату, отримавши рекламну продукцію, мали змогу ознайомитися з інформацією про Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, зокрема про навчально-науковий інститут фізичної культури і здоров`я.