Профагітаційна робота факультету початкової та мистецької освіти

Сьогодення діяльності викладачів кафедри педагогіки і методики початкової освіти наповнене різноманітними важливими аспектами, одним із яких є профагітаційна робота. У межах запланованих заходів 25 січня 2022 року доцентки Ірина Садова, Леся Колток і Наталія Муляр провели зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти Дрогобицької та Меденицької ОТГ.

Метою зустрічі було ознайомлення майбутніх абітурієнтів з особливостями вступу для здобуття вищої освіти на спеціальності 013 «Початкова освіта», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», 024 «Хореографія». Випускників детально проінформували про умови вступу на факультет початкової та мистецької освіти і висвітлили основні переваги навчання. Доцентки акцентували, що Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка є одним із найавторитетніших закладів вищої освіти не тільки у нашому регіоні, а й в Україні. Завдяки потужному і висококваліфікованому педагогічному потенціалу він забезпечує якісну всебічну практичну підготовку вчителя початкових класів до роботи в умовах реформування Нової української школи.

Зустрічі з майбутніми абітурієнтами допомагають розставити акценти щодо інтересів сучасних старшокласників, визначити подальші перспективні лінії роботи і факультету, й університету загалом.