Проекти молодих науковців університету здобули перемогу на конкурсі наукових робіт молодих учених

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

19 вересня 2017 року Конкурсною комісією МОН на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич було ухвалено рішення про фінансування за державний кошт 123 проектів, які перемогли на цьогорічному конкурсі наукових робіт молодих учених.

Серед переможців є проекти молодих учених нашого університету: «Дослідження нових органічно-неорганічних полімерних композиційних матеріалів з халькогенідними та металевими частинками для конструювання лакказо-вмісних біосенсорів» (керівник проекту – кандидат фізико-математичних наук доцент Роман Лешко) та «Українсько-польсько-єврейські взаємини у Східній Галичині (перша половина ХХ ст.): історичний досвід, уроки для сучасності» (керівник проекту – кандидат історичних наук доцент Володимир Галик).

Міністр відзначила, що одна з головних цілей конкурсу – дати шанс якомога більшій кількості молодих вчених хоча б раз стати керівником наукового проекту та отримати новий досвід.