Продовжується профагітаційна робота з випускниками шкіл

24 листопада 2022 року представники кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доценти Світлана Івах, Оксана Гевко, Юрій Калічак разом із доцентом кафедри психології Олександром Посацьким провели зустрічі із старшокласниками Східницької ОТГ. Загалом викладачі університету відвідали 3 школи у Підбужі, Опаці, Східниці й ознайомили учнів 9-11 класів із освітньо-професійною програмою підготовки фахівців зі спеціальності 012 Дошкільна освіта, іншими спеціальностями факультету історії, педагогіки та психології та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка загалом. Викладачі детально розповіли про навчальні можливості й переваги студентського життя у нашому університеті. Зустрічі відбувалися у щирій і доброзичливій формі та викликали безпосередній інтерес у майбутніх абітурієнтів.

Окрема вдячність керівнику відділу освіти Східницької Селищної Ради Шусту Тарасу Ярославовичу, головному спеціалісту відділу Новаковському Володимиру Богдановичу, директорці Підбузького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Іваськів Богдані Михайлівні, директору Опаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Дубу Василю Богдановичу, директорці Східницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Кость Мирославі Миколаївні.