Продовжуємо плідну співпрацю

Уже стало доброю традицією проведення семінарів викладачами  кафедри педагогіки та методики початкової освіти для вчителів початкових класів  закладів освіти нашого регіону. 4 травня 2023 року доцентом Лесею Колток проведено науково-практичний семінар з елементами тренінгу «Формувальне оцінювання як ключовий чинник якісної освіти НУШ» для вчителів початкових класів гімназії №17 Дрогобицької міської ради.

Під час роботи семінару вчителі ознайомились з принципами оцінювання результатів навчання та атестації учнів, з сутністю та цілями формувального оцінювання та його особливостями в порівнянні з традиційним оцінюванням, основними інструментами формувального оцінювання.

Модератор семінару, доцент Леся Колток презентувала стратегії та принципи формувального оцінювання навчального поступу учнів.

Під час виконання завдань у малих групах учасники семінару застосували на практиці інтерактивні інструменти формувального оцінювання, набули навичок використання сучасних технік формувального оцінювання в роботі, що дозволить ефективно спільно з учнями коригувати підходи до навчання, формувати зрозумілі здобувачам освіти навчальні цілі, забезпечити активну участь у процесі пізнання.

Практичні навички, засвоєні на семінарі, допоможуть педагогам удосконалювати сучасні підходи у роботі з учнями на шляху розбудови нової української школи, а підвищення вчителями фахового рівня сприятиме збагаченню освітянської спільноти  новими педагогічними ідеями.