Про основне із внутрішньо переміщеними особами

20 березня 2022 року в гуртожитку № 5 відбулася зустріч керівництва університету із внутрішньо переміщеними особами. Основна мета – озвучити нагальні потреби тих, хто був змушений покинути власні домівки через активні воєнні дії, та потреба самоорганізації для належного функціонування гуртожитку.

 На зустріч завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, директорка Дрогобицького міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Оксана Мачишин, громадські організації міста, які займаються питаннями підтримки внутрішньо переміщених осіб, а також волонтери, котрі підтримують людей продуктами харчування, одягом, медикаментами і засобами гігієни.

Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності доцент Юрій Вовк звернувся до присутніх, зазначивши, що ми докладаємо усі зусилля, щоб їх проживання в університетському гуртожитку було безпечним і комфортним. Проте, для належного функціонування гуртожитку потрібна підтримка та допомога самих його мешканців.

Очільник Дрогобича Тарас Кучма розповів як працює міська влада, куди звертатися за допомогою. Було обговорено питання працевлаштування, влаштування дітей у дошкільні та шкільні заклади освіти.

Присутні волонтери запросили всіх внутрішньо переміщених осіб до волонтерства, зокрема до ремонтних робіт у гуртожитку №1, який згодом стане ще одним пунктом для поселення.

Така зустріч не буде єдиною, адже разом ми зможемо зробити більше, разом ми відбудуємо нашу країну і тільки разом ми переможемо.

Вам буде цікаво