Презентація та обговорення досвіду

На базі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького університету 5 листопада 2021 року відбувся науковий семінар «Стратегії модернізації сучасних педагогічних університетів» за участі студентів і викладачів факультету психології, педагогіки та соціальної роботи. Доцентка Анна Федорович поділилася досвідом участі у навчальній поїздці в Чеську Республіку за темою «Стратегія і тренди, що підтримують розвиток і модернізацію університетів» у межах проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті».

Обговорювалися питання співпраці та інтернаціоналізації педагогічних факультетів європейських університетів, забезпечення їхнього іміджу на міжнародних освітніх ринках праці через доцільний маркетинг та отримання престижних премій. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з професійно-педагогічною складовою підготовки й особливостями проходження практики майбутніми вчителями. Дискусії викликали можливості міждисциплінарного поєднання освітніх предметів та забезпечення академічної мобільності студентів.

Участь студентів і викладачів у міжнародних освітніх проєктах дає змогу вивчати досвід університетів та розширювати горизонти для співпраці.

Вам буде цікаво