Презентація результатів соціологічного дослідження учнівської молоді на міжнародній конференції

8 – 9 грудня 2021 року викладачки кафедри правознавства, соціології та політології професорка Світлана Щудло та доцентки Ірина Мірчук, Оксана Зелена взяли участь у представленні результатів дослідження Українсько-польського соціологічного проєкту «Соціальне здоров’я та ризики стилю життя учнівської молоді Львівщини» (Інститут психіатрії та неврології (Варшава, Польща), Національний університет «Львівська політехніка», Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка), за фінансової підтримки Державної агенції розв’язання алкогольних проблем (PARPA, Польща). Керівницею групи з українського боку була професорка Світлана Щудло. Дрогобицькі науковиці мали доповідь «Роль сімейних факторів у вживанні українською молоддю психоактивних речовин». Разом із професором Кшиштофом Осташевським (Інститут психіатрії і неврології в Варшаві, Польща), доценткою Маріною Климанською (Львівський національний університет імені Івана Франка) Світлана Щудло була співавторкою ще однієї презентації «Міжкультурне польсько-українське порівняння вживання психоактивних речовин молоддю у Варшаві, Львові та Дрогобичі».

Все відбулося під час Міжнародної науково-практичної конференції «Представлення результатів досліджень поширення залежностей у Польщі та Україні, обмін досвідом у сфері місцевих стратегій профілактики і вирішення проблем залежностей», яка проходила в готельному комплексі «Таурус» у Львові. Це своєрідна експертна дискусія, на яку зібралися очільники Львівщини відповідальні за реалізацію соціальної політики, а також польські та українські науковці. Серед організаторів: Фонд «Праестерно», Національний університет «Львівська Політехніка», Благодійний фонд «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ та Львівська обласна державна адміністрація за фінансової підтримки Державної агенції з вирішення алкогольних проблем Республіки Польща (PARPA). Модерували захід голова правління Фундації «Праестерно» Томаш Ковалевич та заступник директора Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Микитка. Організаційною координаторкою конференції була Галина Герасим (Національний університет «Львівська політехніка»).

Науковий захід відбувався в очному форматі. Велася пряма трансляція, тому всі охочі могли долучитися чи переглянути його у записі.

Вам буде цікаво