Презентація освітньої технології особистісно-професійного розвитку майбутнього педагога

14 листопада 2017 року кафедра психології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка презентувала створену освітню технологію особистісно-професійного розвитку майбутнього педагога. Презентацію відкрили проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран та завідувач кафедри психології доктор психологічних наук професор Мирослав Савчин.

На заході були запропоновані нові конструктивні ідеї та цілком конкретні шляхи їх втілення в освітній процес із підготовки майбутніх педагогів та психологів. Ідеї, які покладені в основу технології, уже потужно працюють та дають значні позитивні результати. Доказом цього були виступи студентів: факультету початкової та мистецької освіти – Ірини Лудин (ПОА-21Б), Світлани Малик (ПОО-23Б) та Мар’яни Зварич (ПОА-41Б); історичного факультету – Ярини Кіт (ІП-22Б); інституту музичного мистецтва – Івана Собіля (МЗК-31Б); ІФМЕІТ – Ольги Салань (М-102М) та Марії Хомик (М-102М); філологічного факультету – Андріани Максим’як (УА-14М), Наталії Котоус (УА-14М) та Іванни Шемелинець (УА-14М).

Гарний настрій усім присутнім подарувала концертна програма у виконанні студентів інституту музичного мистецтва Максима Угриновського (МЗ-11М), Євгена Сов’яка (МЗХ-12Б), Христини Шкелебей (МЗХ-12Б), Галини Суховерської (МЗХ-12Б), Марії Чурій (МЗХ-12Б) та Володимира Осташа (МЗХ-12Б).

Модераторами презентації виступили – доценти Леся Василенко та Андрій Зимянський. Керівник проекту – професор Мирослав Савчин.