»

Презентація книги «Заборонити рашизм»

У ДДПУ на факультеті історії, педагогіки та психології відбулася презентація книги «Заборонити рашизм». Спікерка Анна Мельник, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин Київського університету імені Бориса  Грінченка, ознайомила студентів та викладачів зі змістом науково- публіцистичного видання. У ньому, зокрема, представлено сучасні дослідження науковців щодо трактування рашизму, витоків утворення російського месіанства, експансіонізму, гегемонізму, джерел імперської ідеології «русского мира». Презентація книги викликала жваву дискусію серед учасників заходу та зумовила обговорення історичної місії українців, позаяк новий вид фашизму проти України та Європи набув гіпертрофованих характеристик та є загрозою для всього Світу.