Меню

«

»

Презентація книги Тараса Матвіїва «Мої думки» на факультеті історії, педагогіки та психології

7 грудня 2022 року на факультеті історії, педагогіки та психології відбулася презентація книги Тараса Матвіїва «Мої думки». Тарас Матвіїв – журналіст, громадський діяч, військовий волонтер, лейтенант ЗСУ, Герой України. Служив у 24 ОМБр імені короля Данила. Загинув 10 липня 2020 року, коли рятував побратимів з-під мінометного обстрілу.

Презентували книгу мати автора, укладач та редактор цієї книги Валентина Матвіїв, батько Тараса та отець Леонід Григоренко із Кохавинського монастиря Святого Герарда. Пані Валентина розказала детальніше про свого сина, про його життя як журналіста, а після революції Гідності вже як військового. Розповіли також про історію книги, її видання. Мати героя поділилася, що видати книгу було на 2 місці у списку мрій, який знайшли вже після смерті сина, на першому ж – перемога України! Анонсувала вихід другої книги сина.

На презентації також були присутні друзі Тараса, котрі продекламували його вірші. Студентки факультету початкової освіти та мистецтва Діана Хай і Христина Ванькович подарували присутнім музичні номери. До присутніх звернулися: завідувач кафедри психології Мирослав Савчин, заступник декана факультету Андрій Зимянський та декан факультету Орест Гук. Слухачами були військові, студенти нашого університету, викладачі факультету, духовенство та жителі міста.

Висловлюємо щиро подяку за таку невтомну працю сім’ї Героя України!

Слава Україні! Разом до перемоги!