Презентація книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип «позитивної суми»» в Дрогобицькому педуніверситеті

23 квітня 2019 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася презентація книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип «позитивної суми»», яку організували Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева.

На презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович представив свою роботу. Книга «Митрополит Андрей Шептицький і принцип «позитивної суми»» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митрополита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

Після презентації книги автором відбулася дискусія, учасниками якої стали: Ліліана Гентош, дослідниця життя та діяльності Шептицького, наукова працівниця Інституту історичних досліджень ЛНУ ім. Франка; Андрій Юркевич, український театральний режисер, актор, письменник, журналіст, громадський діяч (модератор); Яросла́в При́різ, правлячий архиєрей Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви, Надія Скотна, ректор, професор; викладачі університету та гості заходу.

На завершення Мирослав Маринович подарував свої книги університетській бібліотеці та висловив подяку всім, хто долучився до їх видання та презентації.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors