Представники Школи футзального арбітражу факультету здоров’я людини та природничих наук успішно провели фінальну серію плей-оф за «золото» Екстра-ліги Чемпіонату України – 2023

Проць Роман, Дуцяк Орест, Проць Максим

Представники Школи футзального арбітражу, яка вже два десятиріччя плідно функціонує в нашому університеті, вкотре довела високий рівень професіоналізму її фахівців та учнів. 31 травня цього року завершилася надзвичайно видовищна та напружена фінальна серія плей-оф VBET Екстра-ліги Чемпіонату України з футзалу, яка за регламентом тривала до трьох перемог однієї з команд фіналістів і в якій відбулися усі максимально можливі п’ять поєдинків. До її проведення були залучені кращі фахівці футзальної асоціації, які входять до чільних п’ятірок рейтингів арбітрів та спостерігачів арбітражу України. Приємно зазначити, що серед них відразу два представники дрогобицького педуніверситету – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Роман Проць та один з кращих його вихованців, магістр фізичної культури, рефері FIFA Орест Дуцяк. Дрогобичани спільно з арбітрами FIFA Денисом Куцим (Харків), Євгеном Гордієнком (Одеса), Святославом Ключником (Миколаїв) та спостерігачами арбітражу Сергієм Кравцовим (Київ), Юрієм Веремчуком (Рівне) та Олексієм Банасько (Фастів) забезпечили відмінне проведення фінальної серії плей-оф і практично підтвердили свій високий рейтинг.

Зазначимо, що третю вирішальну перемогу в серії плей-оф і звання Чемпіона України з футзалу – 2023 здобув столичний ФК «ХІТ» перемігши НФК «Ураган» з Івано-Франківська. Переглянути усі перипетії цих видовищних спортивних баталій можна на ютуб каналі АФУ за посиланням https://www.youtube.com/@FUTSALUKRAINETV

Вітаємо наших колег та бажаємо нових звершень.