Представники факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій взяли участь у Міжнародній математичній конференції

20-22 жовтня проводилася Міжнародна математична конференція “International E-Conference on Mathematical and Statistical Sciences: A Selcuk Meeting” , організована факультетом наук Selçuk University (м. Конья, Туреччина).  У конференції взяли участь 197 учасників з понад 15 різних країн, у тому числі і України.

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представляли заступник декана факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, доцент кафедри математики та економіки, доктор філософії (математика) Христина Олегівна Войтович з темою доповіді On antisymmetry of boundary values та аспірантка кафедри математики та економіки Андріана Ігорівна Вінсковська (науковий керівник професор Володимир Миколайович Дільний) з темою доповіді Criterium of nontriviality of solutions of a convolution type equation.

Конференція відбулася в онлайн режимі. Основною метою цієї конференції є сприяння, заохочення та забезпечення форуму для академічного обміну ідеями та останніми дослідженнями.

Вам буде цікаво