Представники Дрогобицького університету – арбітри престижного міжнародного чемпіонату

10 та 11 грудня 2019 року  представники Дрогобицького  державного педагогічного університету імені Івана Франка працюватимуть на міжнародних матчах юнацьких збірних України та Сербії з футзалу. Поєдинки відбуваються у сучасному спорткомплексі “Zinedine”, що розташований у передмісті Ужгорода. Початок матчів о 18 год та 12 год відповідно.

На матчах доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Роман Проць виконуватиме функції спостерігача арбітражу, а його вихованець – студент 2-го курсу магістратури інституту фізичної культури і здоров’я Орест Дуцяк працюватиме арбітром в складі міжнародної суддівської бригади.