Практикуючі вчителі інформатики підтвердили кваліфікацію дипломом магістра

Підведення підсумків – завжди хвилюючий момент. Особливо коли ти не на звичному місці вчителя біля дошки, а по ту сторону – як учень.

Два роки навчання на спеціальності 014. Середня освіта (Інформатика) проминули як один день. Позаду заняття, заліки, екзамени, педагогічна практика. Люди, які опановували професію вчителя інформатики, вже працюють у школі. Хтось у молодшій школі, хтось викладає інші дисципліни, а хтось вже навіть директор школи. Саме такий унікальний контингент цьогорічних випускників-магістрів з інформатики.

Захист випускових робіт на кафедрі фізики та інформаційних систем, як завжди, відбувся у теплій та доброзичливій обстановці. Приємно було слухати людей, які добре володіють не тільки предметом, але й технікою його викладу, попри присутнє хвилювання відповідального моменту. Тому не були несподіванкою високі бали, якими комісія оцінила захист магістерських робіт.

Приємно давати путівку на педагогічну ниву молодим людям, які люблять і знають свій предмет, креативним і вміючим донести його учням. Хай щастить вам, випускники-магістри, а ми чекаємо в якості наших студентів вже ваших випускників!

Вам буде цікаво