Меню

«

»

Практико-зорієнтоване заняття студентів проблемної групи з соціальної педагогіки

На факультеті історії, педагогіки та психології в онлайн-форматі відбулося спільне зі студентами і викладачами Харківського національного університету імені Григорія Сковороди практико-зорієнтоване заняття на тему «Практичні аспекти здійснення соціальної роботи з особами з інвалідністю, які потребують опіки та піклування». Ініціаторами проведення цього заходу стали учасники проблемної групи з соціальної педагогіки університету.

Модераторками заходу виступили Валентина Костіна, докторка педагогічних наук, професорка кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Харківського національного університету та Леся Смеречак, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету.

Здобувачі отримали можливість прослухати доповіді «Опіка та піклування як важливі форми захисту та підтримки дітей і молоді з інвалідністю в Україні», «Можливості ІРЦ у практиці підтримки дітей та молоді з інвалідністю» та проаналізувати досвід здійснення соціальної роботи з опіки та піклування в умовах спеціалізованих соціальних інституцій в Харківському та Львівському регіонах.

З цікавими і ґрунтовними доповідями виступили учасники проблемної групи з соціальної педагогіки, студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Дрогобицького університету, які ознайомили присутніх з досвідом соціальної роботи з особами з інвалідністю на Львівщині: Анна Оріхівська «Благодійна організація «Фонд Карпінських», Софія Цімейко «КЗ ЛОР Журавненський будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу», Ірина Репецька «Захист та підтримкадітей і молоді з інвалідністю: проблеми і перспективи», Андріана Бунь, Сніжанна Бунь, Ольга Шнайдер «Дрогобицький міський центр соціальних служб».

Особливе зацікавлення здобувачів викликали інтерактивні форми соціальної взаємодії, пропоновані студентами Харківського національного університету імені Григорія Сковороди.