Практика в реабілітаційному центрі «Модричі»

З 14 лютого 2022 року студенти ІІІ курсу інституту фізичної культури і здоров’я розпочали проходження клінічної практики з фізичної терапії та ерготерапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату в Реабілітаційному центрі «Модричі».

Майбутні реабілітологи діляться своїми враженнями:

«Нам випала чудова можливість проходити клінічну практику в найсучаснішому реабілітаційному центрі «Модричі» (м. Трускавець). Колектив центру, під керівництвом провідного фізичного терапевта Олега Масного, радо прийняв нас до своєї реабілітаційної команди і був готовий стати нашим супервізором.

Вже цілий тиждень ми маємо можливість не тільки бути присутніми на заняттях з ерготерапії, кінезотерапії та гідрокінезотерапії, що проводять з пацієнтами фахівці Центру, а й долучитися до занять і, з дозволу пацієнтів, спробувати себе у ролі реабілітолога. Ми вчимося проводити обстеження, які виконують під час поступлення пацієнта, щоб в подальшому правильно поставити цілі та вміти складати індивідуальний план реабілітації. Також беремо участь у фахових лекціях і дискусіях, які організовує і проводить для команди Центру Олег Масний.

Це вже наша друга клінічна практика під час навчання в університеті, яку ми проходимо в Модричах. За рік реабілітаційний центр дуже змінився: оновлено басейн для гідрокінезотерапії, обладнано нові кімнати для ерготерапії. Реабілітологи кажуть: «Аби було бажання, а навчитись можна всьому». Тому з впевненістю можемо сказати, що ми станемо справжніми фахівцями з реабілітації, бо саме тут, в реабілітаційному центрі «Модричі», для цього є ВСЕ».

Вам буде цікаво