Практика на факультеті початкової та мистецької освіти

Педагогічна практика в рамках професійної підготовки у закладі вищої освіти володіє великим потенціалом для формування майбутнього вчителя, забезпечує з’єднання теоретичного навчання з практичною роботою в школі. Саме у процесі педагогічної практики відбувається найбільш інтенсивний розвиток особистісних якостей студентів, виявляється критичне й осмислене ставлення до дисциплін, що вивчаються.

Навчальний рік для студентів ІІІ – ІV курсів факультету початкової та мистецької освіти розпочався із розподілу на пропедевтичну (навчальну) практику, яка передбачає спостереження за освітнім процесом у початковій школі. Впродовж семестру студенти будуть спостерігати за діяльністю вчителя на уроці та у позаурочний час; аналізуватимуть нормативні документи класу, школи; вивчатимуть навчально-дидактичне забезпечення; набуватимуть безцінний досвід та нові знання.

Студенти ІІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти проходитимуть педагогічну (виробничу) практику у 1 класі згідно з програмою Нової української школи, де будуть безпосередніми учасниками освітнього процесу, реалізуючи ідеї Концепції НУШ.

Практика – це перший крок до становлення нової генерації вчителів початкової школи.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors