Практична підготовка студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Педагогічна практика у школі є важливою складовою професійної підготовки майбутніх учителів математики. Саме тому студенти 3 курсу спеціальності математика разом із доцентом кафедри математики та економіки Гордієнко Іриною Валеріївною побували на уроках математики у ліцеї 2 м.Дрогобич.

Студенти вирішили поділитися своїми враженнями та емоціями від роботи на уроці.

«Просторове мислення – це мислення в 3D-форматі, здатність генерувати ідеї, малювати в уяві, це важливий вид розумової діяльності кожної людини. Якщо дитина навчиться розмірковувати і просторово мислити, то технічні моменти створення композицій, малюнків, архітектурних споруд будуть даватися набагато легше.

З учнями 5-Г і 5-В класів ми виконали 3-D композиції під назвою “Просторові фігури в архітектурі“. Це результати творчості дітей та їх просторового мислення. Ми підготували розгортки кубів та прямокутних паралелепіпедів, обчислили їх площі повних поверхонь та об’єми. Далі з усіх окремих цеглинок збували замок і обчислили його загальний об’єм.

Дитяча фантазія безмежна, тому надзвичайно важливо створювати всі умови для її виявлення, розвитку та реалізації.

Дякуємо Ірині Валеріївній за можливість спробувати себе у ролі вчителя та розкрити свої педагогічні вміння.»