Працівники та студенти Дрогобицького університету побували на концерті «Українська пісня»

14 серпня 2021 року на стадіоні «Арена Львів» відбувся національний музичний проєкт «Ukrainian Song Project/Українська пісня-2021». Працівники та студенти Дрогобицького університету за сприяння народного депутата України Ореста Саламахи та в.о. ректора професора Миколи Лук’янченка, які надали безкоштовні квитки, мали нагоду побувати на фестивалі української музики.

Концерт був присвячений 30-ій річниці Незалежності України і цьогоріч зібрав рекордну кількість учасників.

Розпочався концерт із виступу гурту «ВВ», який своїми піснями змусив танцювати весь стадіон. У виконанні фронтмена Олега Скрипки звучали «Танці», «День народження» та «Весна». Ведучою музичного свята стала Маша Єфросиніна.

Свої музичні вітання дарували також Ірина Білик, JAMALA, Анна Трінчер, М’ята, Оксана Муха, LOMAKIN, Сергій Бабкін, KHAYAT, Віктор Павлік, MELOVIN, гурт «СКАЙ» та багато інших. Останнім акордом став виступ гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».

Висловлюємо щиру вдячність Оресту Саламасі та Миколі Лук’янченку за надану можливість побувати на грандіозному концерті.