Працівники кафедри історії України долучилися до розвитку краєзнавчого руху

Впродовж тривалого часу на історичному факультеті Франкового університету провадяться краєзнавчі дослідження, організовуються конференції присвячені вивченню як локальної, так і регіональної історії краю. Нагромаджений впродовж трьох десятиліть науковий доробок викладачів кафедри історії України у галузі краєзнавчих студій став грунтовною підставою для їхнього включення до професійної громадської організації – Національної спілки краєзнавців України. Входження до спілки сприятиме організаційній, методологічній та науковій координації творчих зусиль колективу кафедри у розвитку краєзнавчого руху на Дрогобиччині. Адже спілка не тільки видає фаховий науковий збірник «Краєзнавство», але й долучає працівників вищих навчальних закладів до укладення методичних посібників з «Основ краєзнавства», розробки новітніх методологічних підходів до вивчення історії та культури краю, проведення краєзнавчих з’їздів та конференцій, надання фахових консультацій для краєзнавців-аматорів. Така багатовекторна діяльність членів спілки дозволить працівникам кафедри репрезентувати свій досвід краєзнавчих студій на всеукраїнському рівні та сприятиме їхньому професійному вдосконаленню.

Бажаємо колективу кафедри історії України творчих пошуків для всебічного вивчення історії та культури франкового краю із перспективою заснування Дрогобицького осередку Національної спілки краєзнавців України.