Поповнення видового складу рослин Екопарку «Студентський»

Вже доброю традицією для працівників факультету здоров’я людини та природничих наук є облаштування дендропарку, насадження нових видів рослин та прибирання паркової території. Завдяки колективній роботі, небайдужих студентів та працівників факультету у парку вирувало життя. Нагадуємо, що дендрологічний парк створено рішенням Львівської обласної ради від 21.05.2019 № 835 для збереження та вивчення в спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання.

У парку  висаджено нові види рослин: сосна жовта (Pinus ponderosa), сосна гірська (Pinus mugo), рододендрон (Rhododendron), юка нитчаста (Yucca filamentosa), магнолія Суланжа (Magnolia  soulangeana) та інші рослини. Студенти та викладачі не покладаючи  рук розчистили доріжки, прибирали територію від опалого листя і гілок, підготували кущі до зимування, а ділянки до наступної висадки квітів та різнотрав’я.

Як зазначив перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Гречаник: «У сучасному світі необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно берегти. Люди повинні пам’ятати, що життя на Землі залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки. Важливо не лише прибрати сміття раз на рік, а постійно виховувати в собі культуру охорони довкілля».

Дякуємо всім, хто працював на користь благоустрою та чистоти паркової місцевості, бо впорядковування та приведення до належного естетичного стану території – це свідомий обов’язок кожної людини, ознака нашої культури та приклад для наслідування.