Меню

«

»

Польські педагоги і психологи проходять стажування у Франковому університеті

Упродовж вересня на соціально-гуманітарному факультеті на стажуванні перебувають дев’ять науково-педагогічних працівників з Університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща): доктор габілітована професор Анна Дудак, доктор габілітована професор Катажина Клімковська, доктор ад’юнкт Ґжеґож Санецький, доктор ад’юнкт Рената Франчак, доктор ад’юнкт Моніка Хайковська, доктор ад’юнкт Анна Вятровська, доктор ад’юнкт Сара Філіп’як, доктор ад’юнкт Малґожата Костка-Шиманська, доктор ад’юнкт Анна Тихманович.

Під час їхньої зустрічі з ректором професором  Надією Скотною обговорено результати співпраці між факультетами за останні десять років, накреслено нові перспективи. Декан факультету Ігор Гриник представив колегам напрями міжнародної діяльності факультету, співпрацю з іншими зарубіжними  партнерами, закцентував увагу на особливостях діяльності наших випускників в Україні. Заступник декана з міжнародної співпраці факультету педагогіки та психології Анна Дудак окреслила власне бачення розвитку співпраці між факультетами, шляхи вирішення безробіття у країнах пострадянського простору, виховання дітей у неповних сім’ях, формування мотивів до навчання дітей різновікових груп та ін.

Польські колеги ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу та досвідом викладання психолого-педагогічних дисциплін у Дрогобицькому університеті, спілкувалися з колегами, студентами, взяли участь у Міжнародній науковій конференції “Педагогічні аспекти підготовки фахівців в університетах до професійної діяльності” (6 вересня 2016 р.), спільно організували і провели науково-методичний семінар “Діяльність педагогів України та Польщі в умовах полікультурності” (12 вересня 2016 р.).

Науково-педагогічні працівники факультету ознайомили польських колег із сучасними проблемами української освіти, функціонуванням педагогічних університетів, поділилися науково-теоретичними та практичними результатами діяльності.

Партнери також змогли відвідати й ознайомитися з досвідом роботи центрів соціальної служби в регіоні, освітніх закладів, дошкільних навчальних закладів, обласного центру соціальної реабілітації дітей з особливими потребами “Сонечко” (м. Стебник).