Польські партнери з Легниці продовжують підтримувати університет

Від початку повномасштабної війни росії проти нашої держави Дрогобицький педагогічний університет отримує постійну підтримку від закордонних партнерів. Упродовж останніх двох років значна допомога надходить від багаторічних партнерів і друзів з Асоціації «Спільнота академічна» та Державного закладу вищої освіти «Колегіум Вітелона» (м.Легниця, Польща).

Цього разу польські друзі в особі доктора Беати Скварек та Єжи Дорожка під час чергового приїзду (а їх уже було більше 30) передали для університету 12 комп’ютерів та 2 генератори, які змогли придбати з допомогою «Брокерської страхової групи WDBS.A.», «Брокерської страхової групи PIBGroup» та Фонду спеціальної економічної зони м. Легниця.

-Вдячні нашим партнерам за постійну підтримку і допомогу у цей важкий для усіх нас час і віримо, що спільними зусиллями здобудемо омріяну перемогу», – підсумував результати відвідин проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності Ігор Гриник.

Під час візиту польських колег також відбулася зустріч з ректоркою університету професоркою Валентиною Бодак, під час якої обговорили питання підготовки та реалізації спільних освітніх та наукових проєктів, яких за час польсько-української співпраці було реалізовано чимало.

Вам буде цікаво