Польські партнери вкотре надали гуманітарну допомогу для ВПО

11 жовтня 2022 року вкотре з дружнім та гуманітарним візитом до Дрогобицького університету завітали представники Колегіуму Вітелона й ГО «Спільнота академічна» (м. Лєгніца, Республіка Польща) в особі доктора Беати Скварек та Єжи Дорожка. Гості мали зустріч із керівництвом університету, де обговорили найбільш актуальні проблеми щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають у студентському гуртожитку. Також було розглянуто питання подальшої співпраці та окреслено основні кроки, які потрібно зреалізувати заради спільної перемоги.
Цього ж дня доктор Беата Скварек та Єжи Дорожко відвідали студентський гуртожиток і передали на потреби ВПО гуманітарну допомогу (спальні комплекти, одяг) для поліпшення умов проживання найбільш вразливих груп.
Ректор університету Валентина Бодак і проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності Ігор Гриник висловили вдячність доктору Беаті Скварек за підтримку в нелегкий час для України й за надану гуманітарну допомогу.