Поінформовані – значить озброєні і готові захищати свій інформаційний простір

Кафедри педагогіки і методики початкової освіти й інформатики та інформаційних систем провели науково-практичний семінар «Медіаграмотність на захисті інформаційного суверенітету». Захід проведений на вимогу часу, адже медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка.

Акцентування на медіаграмотності суспільства – частина невідкладних заходів із консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента.

На семінарі розглянули способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій у соціальних мережах, вчилися свідомо формувати свій інформаційний простір і піклуватися про інформаційну гігієну, зрозуміли принципи руху інформації та можливість вибудувати свою поведінкову модель у сучасному інформаційно-цифровому суспільстві.

Модератори семінару: доцентка кафедри педагогіки і методики початкової освіти Руслана Даниляк та доцент кафедри інформатики та інформаційних систем Роман Пазюк.