«Поезія і Пісня – два крила» − авторський творчий вечір доценток Галини Стець та Світлани Кишакевич

5 травня 2023 року в актовій залі СЗШ №3 м. Трускавця відбувся авторський творчий вечір доценток кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва факультету початкової освіти та мистецтва Галини Стець та Світлани Кишакевич. Ініціатором й організатором проведення заходу виступила спеціаліст вищої категорії, учитель-методист української мови та літератури Леся Кравчук. Якість музичного супроводу забезпечив заступник директора з виховної роботи Михайло Стець.

Доцентки презентували навчально-методичні посібники «Пісенний репертуар для дітей середнього шкільного віку» та «Вокальні твори для молодших школярів». Світлана Кишакевич представила збірки поезій «Любові крила», «Музика Слова», «Камертон», дитячу поему «Роксолана», а також анонсувала вихід нових видань, а саме: збірки «Дякую Тобі», поеми для дітей «Спаситель» (про життя Ісуса Христа) та дитячої збірки «Як на світі любо жить». Філософія людських стосунків, краса природи рідного краю, патріотичне виховання молоді – це ті питання, які обговорювалися у рамках заходу. Особливої ліричності творчому вечору додало майстерне виконання учнями пісень та декламування віршів з представлених навчально-методичних посібників й поетичних збірок.

За ініціативи Світлани Кишакевич та Галини Стець було організовано благодійний продаж книг з їхнього творчого доробку. Усі зібрані кошти модератор заходу Леся Кравчук спрямує на потреби ЗСУ.

Вітаємо! Зичимо нових цікавих проектів та творчих звершень!

Наталія Сторонська,

доцентка кафедри музично-теоретичних дисциплін

та інструментальної підготовки

факультету початкової освіти та мистецтва