Меню

«

»

Поетичний вечір «Творчість українських поетів польською мовою»

23 травня 2018 року стінах філологічного факультету відбувся поетичний вечір студентів спеціальності «Польська філологія» «Творчість українських поетів польською мовою». Ведучими заходу були Христина Токар (група УП-15М) та Іванна Полоцька (група УП-46Б). До підготовки та проведення дійства були залучені студенти всіх курсів та учні польської суботньої школи під керівництвом доцента філологічного факультету Ганни Іваночко. У програмі заходу були доповіді, презентації та музичні виступи про світочів української літератури у польському контексті – Івана Франка, Лесю Українку і Тараса Шевченка.
Лунали пісні на слова Івана Франка «Човен» (Галина Мазурик, Іванна Полоцька), «Червона калино» (учні польської суботньої школи Софія Михаць, Анастасія Михаць і Софія Загакайло) та Тараса Шевченка «По діброві вітер віє», «Зоре моя вечірняя», «Шлях до Тараса» у виконанні Марти Єдлицької, акомпонатент – Галина Козак. Студенти І курсу інсценізували фрагмент драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Декламувалися уривки поетичних творів польською мовою, проводився майстер-клас та квест. Усім учасникам були вручені подяки за проведену роботу.
Почесним гостем поетичного вечора була Марія Галяс, голова товариства польської культури «Відродження» у Дрогобичі. З упевненістю можна стверджувати, що всі отримали нові знання та духовне задоволення.