Поетичний вечір на факультеті здоров’я людини та природничих наук

10 березня 2023 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук у режимі онлайн відбувся поетичний вечір до дня народження великого Кобзаря «Борітеся – поборете, вам Бог помагає!»

Організатори заходу студенти груп БХ-31Б і Б-32Б у вигляді презентації відкрили таємниці життя та творчості Тараса Шевченка, звернули увагу на його найвідоміші поезії.

  Учасники декламували твори легендарного поета: Анна Савшак «Якби ви знали, паничі…»; Христина Місяйло «І мертвим, і живим…»; Тетяна Пурій «До Основ’яненка».

– Такі заходи пробуджують справжній інтерес та любов до поезії Тараса Шевченка, дарують натхнення для власної творчості талановитій студентській молоді, об’єднують нас і зміцнюють національну самосвідомість, – зазначила  ініціаторка творчого заходу, кураторка академічних груп, доцентка кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Олена Волошин.

До вітального слова долучилася заступниця декана факультету здоров’я людини та природничих наук доцентка Ірина Копко, яка розповіла про долю Кобзаря, його творчість і значення для нашого народу.

Родзинкою поетичного вечора стали виступи учасників добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія»: Христини Зинів, яка прочитала уривок з поеми «Катерина», Марусі Коновалової з її чудовою декламацією поеми «Іван Підкова» та Костянтина Крижанівського з віршем «Мені тринадцятий минало». Всі присутні побачили справжню красу та глибину поезії Тараса Шевченка і відчули себе на мить перенесеними в його світ роздумів, мрій та спогадів.

Велика вдячність усім, хто брав участь у поетичному вечорі, побажання невичерпної енергії та натхнення для проведення таких заходів у майбутньому.

Христина МІСЯЙЛО, Тетяна ПУРІЙ,

старости академічних груп

Вам буде цікаво