Подяка за цінний дарунок!

Нещодавно директор Історико-краєзнавчого музею м.Винники Ігор Тимець подарував історичному факультету Дрогобицького університету 11 томів Наукових студій музею, які видаються від 2008 р. У них опубліковано результати проведення музеєм археологічних експедицій, праці українських, польських, німецьких археологів. Зокрема, у Наукових студіях регулярно публікує свої дослідження почесний доктор нашого університету, ректор Жешувського університету професор Сильвестр Чопек. Студенти історичного факультету, які цікавляться археологічними культурами Вісло-Дніпровського регіону, матимуть змогу глибше пізнати давнє, переважно дописемне минуле, й, можливо, обрати собі тему для курсової чи кваліфікаційної роботи.
Висловлюємо подяку директору Історико-краєзнавчого музею м.Винники Ігореві Тимцю за цінний дарунок.

Микола Галів, декан історичного факультету