Подяка студентці історичного факультету за активну волонтерську діяльність

Нещодавно на ім’я декана історичного факультету професора Миколи Галіва надійшов лист від командира військової частини А7079 Збройних сил України майора С. Філіпова. Командування частини повідомило, що студентка групи ІП-31Б Ольга Бачинська «надає дієву допомогу підрозділу на добровільних засадах від початку збройної агресії російської федерації проти України», а відтак висловило подяку науково-педагогічному колективові історичного факультету за «гідну поведінку Вашої студентки, яка є взірцем для наслідування».

Академічний колектив історичного факультету пишається нашими студентами і студентками, які проводять активну волонтерську діяльність, допомагають підрозділам ЗСУ, Теориторіальної оборони ЗСУ, Національної гвардії.

Слава Україні! Героям Слава!