Подорож у майбутнє…

22 жовтня 2017 року працівники бібліотеки вирушили у цікаву та пізнавальну подорож до Львова, де відвідали Центр Митрополита Андрея Шептицького Українського Католицького Університету.
Центр є інноваційним передовим проектом, який забезпечує нові можливості для навчання, спільної роботи та для особистісного розвитку викладачів, студентів та гостей УКУ. Завдяки пану Ігорю, працівнику бібліотеки, ми мали можливість оглянути приміщення на п’ятьох поверхах Центру, побачити бібліотеку, про яку мріємо давно. Були несподіванкою для нас скляні стіни в Центрі, вільний доступ до стелажів із книгами та домашня, затишна, світла атмосфера. Приємно було побачити виставкові зони та конференц-залу й усі інші простори, які чекають креативних, ідейних людей, що прагнуть розвиватися та втілювати важливі проекти.
Не часто результат перевищує бажане. Це не про будівлю, це про духовну сутність побаченого. В такому місці і самому хочеться бути кращим.

Generic selectors
Exact matches only