Почесні гості в Дрогобицькому університеті

27 серпня 2021 року до Дрогобицького університету із дружнім візитом завітав ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член правління Міжнародного фонду Івана Франка, професор Володимир Бугров.

Під час зустрічі із в.о. ректора професором Миколою Лук’янченком було обговорено майбутні напрямки співпраці обох університетів, зокрема у науковій та міжнародній площинах.

Нагадаємо, що з 2017 року Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка спільно із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка є учасниками міжнародних проєктів «Інноваційний університет та лідерство» і «Прогресивне управління університетом».

Професор Микола Лук’янченко наголосив на важливості такої зустрічі та висловив слова вдячності за плідну співпрацю між університетами.