Пізнавальна профорієнтаційна зустріч зі школярами «Спробуй експеримент своїми руками»

На кафедрі біології та хімії факультету здоров’я людини та природничих наук 13 січня 2023 року за ініціативою Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся майстер клас «Спробуй експеримент своїми руками» для учнів та вчителів Бориславської ТГ.

Із вітальним словом звернулася завідувачка кафедри біології та хімії Світлана Монастирська. Під час заходу юні дослідники за допомогою викладачів Галини Клепач, Ярослави Павлишак, Лілії Кропивницької, Василя Стахіва, Наталії Гойванович, Оксани Николаїшин, Сузанни Волошин провели експериментальні дослідження з визначення пігментів у листках рослин, санітарних показників повітря, взяли участь у цікавому хімічному експерименті; розглянули мікропрепарати з цитології та гістології, а також ознайомилися з об’єктами й методами генетичних досліджень, різноманітністю експонатів кабінетів зоології та анатомії. Під керівництвом доцентки кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Галини Ковальчук школярі визначали адаптаційний потенціал й оцінили адаптаційні можливості свого організму. Учні з цікавістю проводили експерименти, із захопленням розглядали об’єкти в мікроскопи, активно працювали, ставили запитання. Доцентка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Наталія Закаляк за допомогою мультимедійного представлення ознайомила школярів зі спеціальністю «Терапія та реабілітація».

Зустріч відбулася в дружній позитивній атмосфері.