Меню

«

»

Підсумковий спортивний вечір

4 жовтня 2016 року в актовому залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбувся загальноуніверситетський вечір, присвячений підбиттю підсумків спортивно-масової роботи за 2015 – 2016 н. р. Вітали та нагороджували студентів та викладачів проректор з науково-педагогічної роботи В. Шаран, декан факультету фізичного виховання Р. Чопик, завідувач кафедри фізичного виховання О. Слімаковський та голова профкому студентів університету І. Гівчак.

Оголосили подяку та нагородили грошовою премією 10 студентів, дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів – 37 студентів факультету фізичного виховання.

Також, за активну участь у спортивно-масовому житті університету оголошено подяку, нагороджено грамотами та цінними подарунками 17 студентів інститутів та факультетів ДДПУ.

Дипломом І ступеня нагороджено 5 викладачів факультету фізичного виховання та оголошено подяку 12 викладачам.

 Для студентів, викладачів та гостей спортивного свята виступали: команда КВН „ФІФА”, група спортивної аеробіки (тренер А. Чепелюк), учасники Міжнародної федерація бойового гопака засновник В.Пілат, Дрогобицький осередок Духобор, (тренер М. Гончарук) та Чемпіон Європи з ушу А. Фегецин (тренер – О. Сотрихіна).