Підсумкова атестація здобувачів на кафедрі біології та хімії

Для випускників підсумкова атестація – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державної екзаменаційної комісії повинні підтвердити рівень здобутих в університеті  теоретичних знань та практичних умінь.

Не зважаючи на труднощі, зумовлені військовим станом у нашій країні, на факультеті здоров`я людини та природничих наук з 19 по 27 червня відбувалась підсумкова атестація здобувачів за освітніми програмами СО (Біологія та здоров’я людини, хімія), СО (Хімія, інформатика), Біологія.

Напередодні державного кваліфікаційного екзамену викладачами кафедри біології та хімії зі студентами-випускниками було проведено консультацію.

Екзаменаційна комісія, до складу якої входять досвідчені викладачі факультету здоров`я людини та природничих наук, оцінила  теоретичну підготовку студентів, їх практичні уміння й навички та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.

Процес складання екзамену відбувся на належному рівні, що було відзначено членами екзаменаційної комісії. Настанови та побажання голови, членів комісії, а також їхня підтримка створили невимушену атмосферу, що дозволило успішно провести екзамен. Злагоджена робота як студентів, так і членів екзаменаційної комісії дозволила випускникам отримати позитивні результати.

Вам буде цікаво