»

Підсумкова атестація та зустріч зі стейкголдерами на кафедрі технологічної та професійної освіти

Із 14 червня 2022 року на кафедрі технологічної та професійної освіти в режимі онлайн із використанням програми «Zoom» розпочалася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра за спеціальностями 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» та 015  «Професійна освіта (Транспорт)» у формі складання кваліфікаційного екзамену, що дає змогу визначити готовність випускників до педагогічної діяльності у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. Кожен студент отримав екзаменаційний білет, який містив теоретичні питання з основних професійно-орієнтованих дисциплін, а також практичне завдання – проведення фрагменту уроку згідно з індивідуальним завданням.

За результатами перших днів голова екзаменаційної комісії доцентка Галина Мельник підсумувала, що студенти та члени комісії працюють злагоджено, в атмосфері взаєморозуміння і доброзичливості, а випускники мають змогу повною мірою продемонструвати знання й практичні уміння, набуті ними впродовж 4-х років навчання у Дрогобицькому виші.

Крім того, перед початком екзаменів виступили стейкголдери директор Державного навчального закладу «Меденицький професійний ліцей» Василь Лужецький та заступник директора Вищого професійного училища № 19 м. Дрогобича Василь Моштук, які побажали випускникам успіхів і запросили кращих із них на посади педагогічних працівників у свої заклади освіти. Також вони наголосили на необхідності системної та взаємовигідної співпраці між кафедрою і закладами професійної (професійно-технічної) освіти у сфері науково-технічної творчості, зокрема з розроблення проєктів та виготовлення дослідних зразків промислових виробів і діючих макетів, які можуть бути цікавими як інвесторам, так і виробникам.

Колектив кафедри вітає наших випускників з успішним складанням кваліфікаційних екзаменів і здобуттям вищої освіти бакалаврського ступеня та бажає не зупинятися на досягнутому, продовживши навчання в магістратурі та поєднуючи її активною педагогічною діяльністю.

Мирослав ПАГУТА,