»

Підписано Угоду про співпрацю між університетом та БФ “Карітас” СДЄ УГКЦ

22 листопада 2022 року підписано Угоду про співпрацю між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка в особі ректора професора Валентини Бодак та Благодійним Фондом «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви» в особі директора о. Ігоря Козанкевича.

Угоду підписано з метою здійснення співпраці у проведенні спільних заходів, реалізації програм та проєктів у сфері освітніх, соціальних, культурних і гуманітарних ініціатив, навчальної, методичної та навчально-методичної роботи, надання консультативних послуг, взаємного обміну досвідом і підвищення рівня професійної підготовки фахівців, а також соціального захисту населення (внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій).

Вартий уваги той факт, що студенти та педагогічні працівники університету, зокрема майбутні реабілітологи, психологи, соціальні працівники, матимуть унікальну нагоду, отримавши теоретичні знання в університеті, застосувати їх на практиці, адже БФ «Карітас» опікується людьми тих категорій, яким потрібна нагальна допомога (реабілітація, соціальна опіка, психологічна підтримка тощо).

Після підписання угоди представники БФ «Карітас» провели екскурсію для університетської делегації, показавши роботу організації, її кабінети, ресурсні можливості. Крім того, делегація відвідала реабілітаційний центр організації, отримавши вичерпну інформацію про методи та форми роботи реабілітологів, оглянувши аудиторії, познайомившись із виховною системою центру.

Насамкінець ректор професор Валентина Бодак мала можливість поспілкуватися зі всіма, хто проходить реабілітацію в центрі, а також із внутрішньо переміщеними особами, які там проживають.