Підписано Меморандум про співпрацю між Дрогобицькою міською радою та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка

7 липня 2017 року у Дрогобицькій ратуші відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка. Свої підписи поставили ректор професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна та міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
Відповідно до Меморандуму, розпочнеться спільна робота над впровадженням і популяризацією стратегії електронного врядування містом серед студентської молоді.
У рамках Меморандуму для студентів Дрогобицького університету на безоплатній основі проводитимуться заходи, лекції, локальні тренінги з відкритих даних, е-сервісів проекту «Дрогобич – Smart City», читатимуть лекції відомі фахівці, посадовці й активні дрогобичани, які сприятимуть розвитку електронного врядування. Уже з цього тижня розпочнеться упровадження електронного надання різного роду довідок студентам через систему iGov.
Ректор професор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна висловила подяку за можливість долучати студентство до стандартів світового рівня, без яких складно повноцінно працювати в час інформаційного суспільства.
Під час підписання Меморандуму міський голова Тарас Кучма наголосив на важливості такої співпраці, адже місто не може існувати без залучення освітянської молоді до електронного врядування.

За інформацією прес-служби Дрогобицької міської ради