Підписання трьохсторонньої угоди про співпрацю з польськими партнерами

3 липня у м. Хмєльник (Польща) відбулася зустріч і підписання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Дрогобицьким педагогічним університетом імені Івана Франка (Україна), Промисловим школами І-ІІ ступенів в Хмєльнику (Польща) і Хмєльник Здруй С.А. (Польща) за участі ректора проф. Валентини Бодак, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків доц. Наталії Гойванович, доц. Світлани Волошанської з української сторони та Доротою Ленярд (керівник уряду Хмєльник Здруй),  директором Томашом Яніком, др Агатою Текєлою, Яном Гонсьором, Казимєжем Яворським (сенатор, керівник ГО «Долина Стругу»), Яциком Котулою (координатор Фундації Про – право на життя, директор Центру Здоров’я) з польського боку.

Під час зустрічі відбулося обговорення перспектив і планів щодо подальшої співпраці, зокрема в науковій сфері, на рівні академічної мобільності професорсько-викладацького колективів та напрацювання наукових і культурно-освітніх проєктів. Зокрема обговорювали можливості спільних проєктів за програмою Interreg NEXT Polska-Ukraina 2021-2027. Ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проф. Валентина Бодак щиро подякувала польським партнерам за підтримку України у важких умовах російсько-української війни та висловила великі сподівання на успішне й взаємовигідне партнерство після нашої Перемоги.