Піаністка Тетяна Ковач – лауреатка Міжнародного конкурсу

1 грудня 2020 року в місті Харків відбувся Міжнародний музичний конкурс “Holly music”, на якому лауреаткою ІІ ступеня в номінації «Інструментальна музика», стала магістерка інституту музичного мистецтва Тетяна Ковач. Своє професійне становлення вона пройшла в класі доцентки кафедри музикознавства та фортепіано Уляни Молчко. Фортепіанну майстерність від цієї знаної педагогині перейняло чимало піаністів-лауреатів музичних змагань різного рівня.

На Міжнародному конкурсі “Holly music” в м. Харків студентка заочної форми навчання Тетяна Ковач на розгляд фахового журі представила програму з творів українських композиторів Віктора Косенка, Василя Барвінського, Нестора Нижанківського, Миколи Колесси. Блискучий технічний рівень, тонке фразування, багата звукова палітра вирізняли її серед піаністів-конкурсантів із Польщі, Угорщини, Румунії, Канади, Молдови, Росії.

Бажаємо Тетяні Ковач нових виконавських сходинок на

шляху популяризації українського мистецтва, а її наставниці доцентці Уляні Молчко – творчої наснаги у справі виховання педагогів ХХІ століття.

Яна ЛЕВКО,

магістерка інституту музичного мистецтва