Перший захист доктора філософії (PhD) у нашому Університеті

16 вересня 2020 р. уперше в історії нашого університету відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради, створеної для проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Ще 22 липня 2020 р. Міністерство освіти і науки України своїм наказом (№ 947) утворило разову спецраду ДФ 36.053.001 Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка для розгляду і проведення захисту дисертації аспірантки Мукачівського державного університету Черепані Марії Тарасівни.

До складу ради увійшли доктори педагогічних наук, професори Пантюк Тетяна Ігорівна (голова ради), Невмержицька Олена Василівна (рецензент), Карпенко Ореста Євгенівна (рецензент), Білавич Галина Василівна (опонент), Мачинська Наталія Ігорівна (опонент). З вітальним словом до членів ради і учасників засідання звернулися ректор університету Скотна Надія Володимирівна та проректор з наукової роботи Пантюк Микола Павлович.

Під час захисту дисертації на тему «Соціально-педагогічні основи становлення та розвитку закладів інтернатного типу в Закарпатті першої половини ХХ століття» М.Т. Черепаня розкрила зміст і представила результати здійсненого нею дослідження, відповіла на запитання членів спецради, зауваження та рекомендації опонентів. Обговорюючи дисертаційне дослідження члени спецради дійшли висновку про безумовну наукову новизну, теоретичне і практичне значення роботи, кваліфікаційну здатність дисертантки до здійснення ґрунтовних, глибоких наукових студій. За підсумками таємного голосування спецрада одноголосно присудила Черепані Марії Тарасівні ступінь доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Вітаємо шановну Марію Тарасівну та її наукового керівника доктора педагогічних наук, професора Фізеші Октавію Йосипівну із успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових звершень.

Generic selectors
Exact matches only