Перший випуск магістрів за новою ОПП «Інклюзивна освіта» та черговий випуск магістрів за ОПП «Соціальна педагогіка»

26-27 грудня 2022 року на факультеті історії, педагогіки та психології відбувся державний іспит зі спеціальності 231«Соціальна робота» за спец. «Соціальна педагогіка» та спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» за спец. «Інклюзивна освіта».

Цьогорічний захист магістерських робіт став для всіх нас особливим, оскільки кафедрою соціальної педагогіки та корекційної освіти, поряд із уже традиційним випуском магістрів – соціальних педагогів, було здійснено перший випуск 8-ми магістрів – фахівців з інклюзивної освіти.

Як зазначила голова ДЕК, доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Ревть Алла Борисівна, захист продемонстрував високий рівень теоретичної і практичної підготовки випускників, частина з яких уже успішно працює за фахом у соціальних службах, в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти та інклюзивних групах закладів  дошкільної освіти.

Викладачі кафедри щиро вітають усіх випускників із успішним захистом та бажають подальших успіхів у професійній діяльності, розв’язанні складних але надзвичайно важливих завдань розвитку інклюзивної освіти та соціально-педагогічної діяльності. Пишаємося вами!