Перший етап ХІІІ-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 листопада 2022 року на факультеті української та іноземної філології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся перший етап ХІІІ-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь представники всіх факультетів нашого вишу.

Серед студентів філологічного напряму підготовки переможницею стала Оксана Івасів (гр. УА–41Б), а призерами – Марія Кукіс (друге місце, гр. УА–41Б) і Анна Світлозарова (третє місце, гр. УА–32Б). Серед учасників негуманітарного напряму підготовки перемогу здобула Марія Ханик (факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, гр. М-202Б), а призерами стали Анастасія-Марія Ониськів (друге місце, факультет початкової освіти та мистецтва, гр. МЗ-21Б) і Анастасія Косик (третє місце, факультет здоров’я людини та природничих наук, гр. ГБ-23Б). Переможці першого етапу – Оксана Івасів та Марія Ханик – візьмуть участь у другому, обласному етапі конкурсу.  Вітаємо переможців і призерів, бажаємо нових творчих здобутків!

Голова журі Конкурсу – к.ф.н., доцент Сніжана Новак