Першокурсники розкривали таємниці ратуші і знайомились з Дрогобичем

5 жовтня студенти першого курсу факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій побували на екскурсії у Дрогобицькій ратуші. Знайомство розпочалося з внутрішнього дворика сучасної ратуші. Перша дерев’яна споруда,  побудована ще в XV столітті для засідань міського управління, до наших днів не вціліла. Сучасна ратуша побудована в ХХ столітті на основі розібраної столітньої попередниці.

Наступний крок (а точніше 156 кроків) було підняття на оглядовий майданчик ратуші, з якого відкривається неймовірний вигляд на місто. Старовинні будинки, шпилі храмів і веж роблять Дрогобич величним. Добре видно з ратуші красуню-будівлю нашого факультету, частиною історії якого на наступні кілька років стануть першокурсники.

Після оглядової екскурсії студенти мали змогу прогулятися містом та оглянути костел Святого Варфоломія, пам’ятник Юрію Дрогобичу, віллу Яроша та інші архітектурні пам’ятки міста. Цікавою була прогулянка не тільки іногороднім студентам, але й тим хто народився у славному місті Дрогобич.

Дякуємо працівникам туристично-інформаційного центру за проведену екскурсію. Попереду нові пізнавальні тематичні знайомства з Дрогобичем, у якого така багата і цікава історія.

Вам буде цікаво