Першість університету з міні-футболу

23 – 25 вересня 2019 року на спортивному майданчику на вул. Л. Українки, відбулися традиційні змагання першості університету з міні-футболу, які проводила кафедра фізичного виховання. Участь у турнірі взяли збірні команди факультетів та інститутів. Змагання проводилися за коловою системою, де у поєдинках мали змогу зустрітися усі команди.

Першими у цій боротьбі була команда інституту іноземних мов, ІІ місце посіла команда інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, ІІІ місце виборола команда біолого-природничого факультету.

Суддівство цих змагань забезпечили студенти інституту фізичної культури і здоров’я, здобувши неоціненний досвід.

Після закінчення турніру переможцям вручили грамоти. Загалом усі команди добре провели дозвілля та показали свою майстерність.

Generic selectors
Exact matches only