Перші враження студентів факультету фізики, математик, економіки та інноваційних технологій про стажування за програмою Erasmus+

Впродовж декількох років студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка мають можливість проходити стажування за програмою Erasmus+. Цього року у програмі взяли участь студентки факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Тетяна Рапак (спеціальність 014 Середня освіта (Математика)) та Тетяна Ільницька(спеціальність 014 Середня освіта (Фізика)).

«Завдяки Дрогобицькому  державному педагогічному університету та програмі Erasmus+, ми отримали можливість пройти стажування в Університеті гуманітарних і природничих наук імені Яна Длугоша (м. Ченстохова).

Одразу після прибуття ми були вражені красою міста.  Ченстохова це місто з давньою історією та сповнене своєрідною, проте заманливою атмосферою.

В самому ж університеті просторі та сучасні аудиторії, лабораторії та бібліотека , які обладнані всім необхідним для навчання.  Процес навчання в польських університетах дещо відрізняється від нашого. Дуже багато часу виділено на самостійне опрацювання матеріалу, але це лише сприяє розвитку наших професійних здібностей. Тому важливо обирати ту спеціальність, яка справді буде цікавою для вас.

Наші нові викладачі викликають лише захоплення. Вони добрі та розуміючі , проте вимогливі до виконання домашніх завдань. Студенти ставляться до нас з розумінням , допомагають адаптуватись до навчання .

Дякуємо рідному ДДПУ за чудові можливості.»

Вам буде цікаво