18 липня 2106 року до Франкового університету завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом зі своїми заступниками Ігорем Германом та Володимиром Коцюбою, щоб привітати професора Надію Скотну з призначенням на посаду ректора. Очільник міста висловив упевненість, що колектив університету під керівництвом Надії Володимирівни і надалі плідно працюватиме над підготовкою молодих спеціалістів.
Тарас Кучма та Надія Скотна також обговорили питання щодо перспективи розвитку педагогічного ліцею і співпраці у відзначенні 160-ї річниці від Дня народження Івана Франка.
На завершення зустрічі міський голова висловив підтримку ректору і побажав нових звершень, натхнення, мудрості та терпіння у нелегкій повсякденній праці на благо нашої країни.