ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ ФАКУЛЬТЕТУ ПСИХОЛОГІЇ, ПЕДАГОГІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»

Студентка магістратури факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Марія-Христина Бокало перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся в Ужгородському національному університеті 3-4 квітня. Цього року на конкурс було подано 61 наукову роботу.
За результатами ІІ туру робота М.-Х. Бокало «Організація роботи з людьми з особливими потребами в діяльності спеціалізованих соціальних служб» була визнана найкращою, а її автор посіла І місце та нагороджена Дипломом І ступеня.
Викладачі та студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи вітають Марію-Христину Бокало та її наукового керівника проф.Логвиненко Т.О. з перемогою і бажають подальших успіхів та нових наукових звершень!